Pracował w krakowskim oddziale „Gazety Wyborczej” i agencji Vis-a-Vis – jako doświadczony fotoreporter

0 Comments

Kraków z zaszczytem może się pochwalić Tomaszem Jaroszem – fotoreporterem, który ostatnio pracował w oddziale regionalnym „Gazety Wyborczej”, a także w agencji Vis-a-Vis. Tomasz to wyjątkowy profesjonalista, który udowodnił, że potrafi w sposób twórczy i obiektywny relacjonować różnorodne historie.

Zawsze chętny do podróży i nowych wyzwań, razem z drużyną „Gazety Wyborczej” odwiedził wiele miejsc w całym kraju. Na swoje zdjęcia zgarniał setki nagród – od tych lokalnych po papieskie nagrody katolickie w Rzymie.

Jego praca ze zdjęciami ma swojego ducha i magię. Pragnie uchwycić piękno w bezdomności, pokazać melancholię cierpienia ludzi, docenić cuda historii i emocje obecnych czasów. Autorski projekt „Leci Myśl” prezentuje portret ludzi stojących na skraju obrazu społeczeństwa wobec silnego cyfrowego środowiska.

Tomasz miał korzystne doświadczenia z pracy dla agencji Vis-a-Vis, gdzie spotkał się ze starszymi kolegami i nowymi twarzami sceny medialnej. To z pewnością stało się dla niego bogatym źródłem inspiracji i dostarczyło mu niesamowitych możliwości.

Kraków jest szczęśliwy, że ma tak uznanego fotoreportera jak Tomasza Jarosza. Jego umiejętność dostrzegania piękna w każdej sytuacji może wnosić dobrą energie do naszego miasta!

Miejsce w Krakowie, gdzie pracował jeden z najbardziej doświadczonych fotoreporterów – Robert Sek – to oddział „Gazety Wyborczej” oraz agencja Vis-a-Vis. Zawodowa kariera Reportera Seka trwa już długie lata; jest on autorem kilkudziesięciu sesji zdjęciowych oraz udzielał się jako mentor dla młodych fotografów.

Prace Roberta Seka dotyczą zarówno krajowych, jak i międzynarodowych mediów. To właśnie między innymi on odpowiadał za fotografie publikowane w renomowanym magazynie FOTO i na łamach The New York Times. Szybki postęp technologiczny tylko pomógł jego karierze, dając możliwość łatwiejszej współpracy między fotografami a edytorami w całej Polsce.

W swoich pracach Rober Sek szuka nowatorskich form, czego rezultatem są serie reportażowe i etniczne dokumentacje sesji oraz artykuły poświęcone historii i tradycji regionu. Wiemy też, że Robert Sek bywa często gościem na różnych targach fotograficznych, warsztatach oraz spotkaniach branżowych. Co cieszy i sprawia, że Robert Sek nadal prowadzi biznes, to uznawanie go przez lokalnych przyjaciół i producentów zdjęć jako „mistrza” technik fotograficznych.

Robert Sek pochodzi z Krakowa, ale swoje prace prezentuje na całym świecie. Niedawno opublikował kilka nowych sesji fotograficznych, które odniosły sukces w wielu krajach!

Kraków miał przyjemność powitać Karola Pękalnego – doświadczonego fotoreportera, który wcześniej pracował w krakowskim oddziale „Gazety Wyborczej” oraz agencji Vis-a-Vis.

Pękalone już wcześniej zasłynął w środowisku lokalnych fotografów dzięki swoim niesamowitym zdjęciom ulicznego życia. Jego reportaże, oprawione po mistrzowsku w sceny i kolory, utrwaliły wszelkie ważne momenty, które się wydarzyły.

Krakujacy mogli podziwiać jego talent na sesjach informacyjnych i okolicznościowych. Dbał on również o to, aby widzowie otrzymali jak najlepsze wrażenia z jego reportaży, dzięki kreatywnym ujęciom i bardzo dobrze przygotowanemu sprzętowi.

Nowe napięcie i twórczy duch pobudzony przez obecność Pękalnego zapewnił Krakowowi nowe perspektywy filmowe. W miarę jak Karol planuje swoje projekty, mieszkańcy będą mieli okazje podziwiać talent tego artysty.