FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z pionierskich przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym i lokalnym, proponującym najwyższej jakości, śmiałe akcesoria budowlane oraz meblowe. Poza tym firma specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jednorodność struktury detalu. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem proponuje rozwiązania sprawdzające się w wielu lokalizacjach oraz zapewniające perfekcyjną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o certyfikaty internacjonalne, stanowiące wytyczne do kompatybilnego jej funkcjonowania.

Jednym z czołowych produktów, cieszących się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym oraz skorzystaniem najnowszej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej wyjątkowość polega na dorzuceniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej intensywne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system i własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje więc bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa stosowane jest w głównej mierze w branży meblowej, przede wszystkim w sąsiedztwie lokalizacji związanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi koncepcję, umożliwiającą efektywne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia bakterii gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego typu alg oraz grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł swoje wykorzystanie odnajduje na każdego typu przestrzeni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych codziennie przez pokaźne ilości robotników czy Klientów. https://fam-to.pl/pl/9676-2/ Co ważniejsze, na domenie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ uzyskać wolno wszelkie szczegółowe wiadomości oraz skontaktować się z przedstawicielem firmy, z chęcią prezentującym szeroką ofertę. Artykuł wspomniany powyżej jest godny uwagi przedsiębiorstw, które stawiają na innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i trwałość.

Komentarze: 2


  • noavatar.png
    Warchoł | 2020-07-16

    Ciągle na wstępu czerwca zbaczali do nas na latko

  • noavatar.png
    Furmaniak | 2020-07-21

    Wprzódy nieomal rok po ożenku pozostawili papami prześlicznej córuni, i po dwóch latach synka.